Gündem

Vasıta sahiplerini doymuş korkusu sardı: Bundan otoparkçılar karlı çıktı

Adaleli yağmur ve doymuş yağışı uyarılarının peşinde İstanbul’da kapalı otoparklarda yer kalmadı. Araçlarının doludan etkilenmesini durdurmak isteyen vatandaşlar kapalı otoparklara akın etti. Otoparklarda yer kalmayınca sürücüler araçlarını otoparklara sokamadı.

Meteoroloji’den gelen doymuş yağışı ve fazla yağmur uyarılarının peşinde İstanbullular İspark ve AVM’lere atak etti. Doymuş yağışıyla araçlarının zarar görmemesi için kapalı otoparklara dışarı giden vasıta sürücüleri metrelerce kuyruk oluşturdu. Ümraniye’de 240 kapasitesi bulunan Haldun Alagaş İspark Katlı Otoparkı tamamıyla doldu. İspark görevlileri vatandaşları otoparkın girişinde bilgilendirerek, park girişine şerit çekti.

OTOPARK GİRİŞLERİNE ŞERİT ÇEKİLDİ Araçlarını otoparka sokamayan Ali Atlı, “Yetkili arkadaşlar otoparkın dolduğunu belirttiler. Ne yapacağız bilmiyoruz. Kapalı otopark sayılarının artmasını istiyoruz. Bir ağaç gölgesi arayarak aracımı bırakacağım, yapacak bir şey yok” diye konuştu.

(Aykut Zorlama – Metin Başar/İHA)

Araç sahiplerini dolu korkusu sardı: Bundan otoparkçılar karlı çıktıAraç sahiplerini dolu korkusu sardı: Bundan otoparkçılar karlı çıktı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu