Sinema Haberleri

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (11 Eylül 2020)

Merakla beklenen “X-Men: The New Mutants (Yeni Mutantlar)”ın da dahil olduğu 8 yeni film bu hafta vizyona giriyor.

Yeni Mutantlar

Henüz yeni yeni farketmeye başladıkları süper güçlere sahip, dünyanın öbür yerlerinden gelen 5 mutant genç, rahat bir tesiste kapalı tutulmaktadır. Burada geçmiş hatalarla yüzleşecek, bitmiş hür olmak adına mücadele edeceklerdir.

Hadi Gidelim

Komedi türündeki canlandırma filmi “Onward (Hadi Gidelim)” iki elf kardeşin dünya üstünde hiç sihir kalıp kalmadığını merak etmeleri üzerine çıktıkları macerayı anlatıyor. Filmde Tom Holland utangaç minik erkek kardeş Ian Lightfoot’a sesiyle yaşam verirken; Chris Pratt ise büyük erkek kardeş Barley Lightfoot’u seslendiriyor.

Silahlar Fora

Sıradan ve rutin hayatında bir oyun şirketinde programcılık yapan Miles, bu hayatı çekilir kılmak için internet zorbalarını trolleyerek, insanların daha aklıselim olması için uğraşmaktadır. Ancak bir gün hiç beklemediği bir geri dönüş alır ve bundan böyle yeni edindiği savaşçı rolü ile hem kendi hayatını keza de eski sevgilisinin hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır.

Fırtınalı Soygun

Bir grup hırsız büyük bir kasırganın olacağı süre bir soygun planlar. Lakin planları, soygunu önlemek isteyen ve binayı insanlardan terhis etmeye istikrarlı bir polis kadar sekteye uğrar.

Uzun Zaman Önce

İki kardeş umulmadık şekilde kendilerini canice ve aile sırlarının ortasında bulur. Bir süredir ilişkilerinde problem yaşayan Ahmet, eşi Sevgi’nin kendisini aldattığını düşünmektedir. Ahmet’i odağına bölge “Uzun Süre Önce” 31. Ankara Film Festivali’nde En İyi Film ödülünü kazandı.

Deney

Albay Vladimir’in çalıştığı konu üstüne yapmak istediği uyku deneyine kendi ülkesi Rusya müsade vermez. Bunun üstüne albay sahte arşiv hazırlayarak, ekibiyle birlikte Türkiye’ye gelir. Bir hücresel evi miktar ve zorunlu ekipmanlar ile bu evi donatır. Ardından bu bakımlı mekâna yakın oturan halk ortadan kaybolmaya başlar. Albay Vladimir deneyinde göstermek için insanları kaçırmaktadır. Hücresel evine hapsedilen 6 birey, 30 jurnal deney için deneysel olacaktır.

Karanlığın İçinden

Meçhul psişik güçleri olan dengesiz bir adam kendi şeytanları ile boğuşurken, ailesinin gizemli şekilde kayboluşunun peşine düşer. Bu olayı aydınlanmak için girdiği yol ise karanlıkla doludur.

Break the Silence: The Movie

Ünlü K-Pop grubu BTS’i odağına bölge belgeselde, grubun çıktıkları turne boyunca yaşadıkları, grup elemanlarının hayatları ve hayranlarıyla ilişkileri gözler önüne seriliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu