Sinema Haberleri

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (18 Eylül 2020)

Bu hafta biri canlandırma türünde toplam 5 yeni film vizyona giriyor.

Radyoaktif

Öncü, asi ve bir zeka… Marie Sklodowska-Curie’nin Nobel Ödülü’nü kazanmasının hikâyesini ve onun hayatını odağına bölge filmin başrollerini Rosamund Pike ve Sam Riley paylaşıyor.

Scoob!

Scooby-Doo ve Shaggy’nin arkadaşlığının nasıl başladığını ve yıllar içinde nasıl geliştiğini anlatan “Scoob!” ilk uzun metrajlı canlandırma Scooby-Doo macerası olarak öne çıkıyor. Hikâyenin nasıl başladığını ve Velma, Fred, Daphne, Shaggy, Scooby-Doo’dan oluşan amansız dedektif ekibinin nasıl bir araya gelip “Gizem Şirketi”ni kurduklarına şahit olmaya hazır olun.

After: Paramparça

Kaybedecek fazla şeyi olan Tessa ve kaybedecek Tessa dıştan hiçbir şeyi olmayan Hardin’in hikâyesi. İlişkilerine fırtınalı bir şekilde başladıktan daha sonra Tessa ve Hardin bu ilişki için oldukça uğraş sarf eder. Hardin’in ara sıra acımasız olabildiğinin haberdar Tessa, ilişkileri hakkında fikir almaz bir gerçeği öğrenir. Tessa’nın aklında defalarca aynı sorular vardır, Hardin’in gizemli geçmişinin yanı sıra, acaba dalgın biri midir yoksa sadece sinirli biri midir? Hardin ise bir hata yaptığını biliyordur, ola ki de hayatının en büyük hatası, lakin dövüşmeden pes etmeyecektir.

Casus Jade Black

Eski bir ajanın, yeraltı dünyasının desteği ile biyolojik bir silahın yayılmasını engellemek üzere yola çıkan genç ve yetenekli bir ajanın hikâyesi…

Ben Böyle Şansın

Hikmet ve Salim’in hayatta şansları bir türlü yaver gitmez. Salim sonunda beklediği işinde yükselmiştir ama çalıştığı şirket iflas eder. Hikmet ise hayatının aşkını kurtarmak isterken dayak yer. İkili durumlardan kurtulmak için hayatlarını sonlandırmaya karar verirler ancak bu şansla o kadar basit olmayacaktır. Şayet de şans yüzlerine ileride gülecektir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu