Sinema Haberleri

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (25 Eylül 2020)

Bu hafta üçü yerli film olmak üzere toplam yedi film vizyona giriyor.

David Copperfield’ın Fazla Kişisel Hikayesi

Charles Dickens’ın yarı otobiyografik eserinden uyarlanan film 1840’larda geçiyor. İkonik bir karakter olan David Copperfield’ın kaotik dünyasında tuttuğu güncelerden yola çıkarak anlatılan hikayede, mutsuz bir çocukken keşfettiği yeteneği yazarlık ve hikaye anlatma doğru hayatının nasıl şekillendiği gözler önüne seriliyor. David’in yolculuğu trajediden, komediye capcanlı, renkli ve yardımsever olarak şekilleniyor.

Ölümsüzlerin Savaşı

Trikalypse’nin isyancı bir lider ve serbest savaşçılarıyla güçlerini birleştirmesi üzerine Özgür Savaşı başlar. Birleşen bu ekibin ise tek bir karşılıklı hedefi vardır; Dominion’u düşürmek!

Sekiz Yüz

1937 yılında Şanghay Savaşı esnasında, sekiz yüz Çin askeri abluka aşağı olan bir depoda etrafları Japon askerleri ile batmış olmasına karşın ne olursa olsun savunmaya ve savaşmaya devam etmektedir.

Ormandaki Cadı

Jill üniversitede birincil yılındadır. Bir snowboard gezisi için okulu eker. Ancak gezide işler umdukları gibi gitmez ve arabaları ortadan kaybolur. Sıcaklık düştükçe işler zorlaşacak ve hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır.

Kovan

Ayşe Almanya’da yaşamaktadır. Türkiye’ye annesi ağır hasta olduğu için döner. Annesi hayata gözleri yumarken, ona da annesinden kalmış olan arılığı Ayşe’ye emanet eder.

Randıman

Bir reklam yazarı olan Filiz, patronu Ferhat Bey’in ona verdiği meslek nedeniyle bir çikolata reklamı için metin kâğıda dökmek zorundadır. Filiz, bu görevi yapmak amacıyla çocukluğunun geçtiği Ordu’ya gider. Filiz, çocukluk arkadaşı Eşref ve onun ailesinin yardımıyla çalışmaya devam eder. Filiz’in İstanbul’dan arkadaşlarının gelmesiyle birlikte köyde acayip bir olaylar serisi başlar. 

Cin Baskını

Okul arkadaşı Ziynet’in başarısını kıskanan, Alev Ziynet’in üstünde bambaşka büyüler kullanmaya karar verir. Bunun üzerine değişik olaylar gelişir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu