Sinema Haberleri

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (9 Ekim 2020)

Bu hafta ikisi yerli edinmek üzere toplam altı yeni film seyirci ile buluşuyor.

BoBoiBoy

Tengkotak isimli bir grup ufo define avcısı Dünya’ya gelmiştir. Octobot’u kaçıran bu grup, onu dünyada gizlenen Güç Küresi’ni bulmak için kullanmayı amaçlamaktadır. BoBoiBoy ve süper arkadaşları Octobot’u kurtarmak ve Sfera Kuasa’nın sırlarını öğrenmek için zamana karşı bir mücadeleye girer. Bu seyahat aksiyon, komedi ve çoğu güzelliklere gebedir.

Barbarları Beklerken

İzole bir cephe karargâhında, adsız bir imparatorluğun eyalet hâkimi vicdani bir krizin eşiğindedir. Ordu albayının yerel halka yeni baş gösteren isyanlarla ilgili yaptığı sorgular esnasında uyguladığı yöntemlerden dolayı dehşete düşen hâkim, imparatorluğa aleyhinde olan bağlılığını sorgulamaya başlar.

Kaba Dostum

10 yaşındaki Mia’nın hayatı, ailesinin Londra’dan Güney Afrika’ya taşınma kararı alması ile değişir. Mia’nın ailesi orada bir aslan çiftliği işletmeye başlar, Mia ise bir aslan yavrusu ile kurduğu arkadaşlık ile mutluluğu yeniden yaşamaya başlar. Oysa birlikte büyüdüğü Charlie isimli aslanı tehdit eden tehlikenin farkına varan Mia, dostuna tehlikesiz bir yaşam alanı bulmak için bir maceraya atılır.

Aile Hükümeti

Genç bir öğretmen olan Salih, Elaldı Köyü’ne atanmıştır. Köydeki yeni hayatına alışmaya çalışırken, köyün güzel kızı Zeynep’e aşık olur. Salih’in en büyük korkusu ise akraba evliliklerinin sık görüldüğü bu köyde Zeynep’in de evlendirilmesidir. Salih ayrıca bu durumu durdurmak ayrıca de aşkı Zeynep ile kavuşmak için harekete geçer. Akraba evlilikleri ile ilgili Sıhhat Bakanlığı’na tatbik yazar Salih, bunun önlemek için bir proje planlar. Bunun ardından ise köyde birçok trajikomik durum ortaya çıkacaktır.

Ölü Nöbeti

Ortodoks Yahudi cemaatinden ölen birinin bedenine gömülene dek refakat etmesi istenen Yakov, bir zamanlar bu cemaatin üyesi olduğu için görevi istemeyerek de olsa kabul eder. İnanışa göre gözcünün ölüm eden birey gömülene kadar cenazenin başında beklemesi gerekir. Bu işi gönülsüzce yapan Yakov kötü niyetli bir ruhun hedefi haline gelecektir.

Bir Psikopatın Günlüğü

Kaçırılıp öldürülen gebe eşi ve doğmamış çocuğunun intikamını almaya çalışan Burak’ın hikâyesi, gözler önüne seriliyor.

Benzer Haberler

2 Yorum

  1. Şu adamın oynadığı bir filmin kötü olma ihtimali yok sinemasına gidemeyiz belki ama netflixe falan düşer belki bakalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu