Kültür-Sanat

Yönetmen Akıllı Demirkubuz’un yayınevine verdiği senaryolar kayboldu

Yönetmen Akıllı Demirkubuz, yayınevine verdiği senaryoların kaybolduğunu duyurdu. “Konu kapanmış yok, iç etme veya hırsızlık geçerli” diyen Demirkubuz, “Dava açılacak ve failler netleştiğinde ifşa edilecek” ifadelerini kullandı.

Yönetmen Zeki Demirkubuz’un yayınevine verdiği senaryolar kayboldu

‘Masumiyet’, ‘Üçüncü Sayfa’ ve ‘Kader’ gibi filmlere imza atan yönetmen Zeki Demirkubuz, yayınevine verdiği senaryolarının kaybolduğunu açıkladı.

Senaryolarının kaybolduğunu sosyal ağ hesabından duyuran yönetmen, “Dava açılılacak ve failler netleştiğinde ifşa edilecek” ifadelerini kullandı.

Demirkubuz ayrıca, 2015 yılında çektiği ‘Bulantı’ filminin senaryosunun cilt halinde eline geçtiğini belirterek, takipçilerinde benzer durumlarda kendisine ulaşmalarını istedi.

Demirkubuz, şunları söyledi:

“İnsani bir nedenden nedeniyle kayıp senaryolarla ilgili tweet’i siliyoruz. Fakat konu kapanmış yok, iç etme veya hırsızlık geçerli. Dava açılacak ve failler netleştiğinde ifşa edilecek. Buna benzeşen 6 deri hakkında bilgisi olanlar buraya haber yazabilir.”

İnsani bir nedenden dolayı kayıp senaryolarla ilgili tweet’i siliyoruz.Lakin konu kapanmış yok, iç etme veya hırsızlık geçerli.Dava açılılacak ve failler netleştiğinde ifşa edilecek.Buna benzer 6 deri hakkında bilgisi olanlar buraya haber yazabilir. İnfo@zekidemirkubuz.com pic.twitter.com/Hfv9WzDOds

— Akıllı Demirkubuz (@ZekiDemirkubuz) October 6, 2020

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu